Блог статистикасы
196
Blog
2540
Апелляциялық
106712
келушілер
Облыстық Басқармалар
(жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын)
Областные управления и департаменты
(финансируемые из республиканского бюджета)

Азаматтарды қабылдау

 

Бекітемін:

Денисов аудандық        мәслихатының хатшысы

                                                                           ____________ А. Мұрзабаев

 

2017 жылдың IIІ тоқсанындағы Денисов аудандық

мәслихат депутаттарының азаматтарды

қабылдау кестесі.

 

         Қабылдау 2017 жылдың 20 қыркүйегінде сағат 11-ден 13-ке дейін келесі елді мекендерде жүргізіледі:

1. Назгүл Сейдолақызы Әбдібекова – №1 сайлау округі бойынша аудандық мәслихат депутаты, «Нұр Отан» партиясы филиалының офисі.

2. Күләш Сейтқалиқызы Амантаева –№2 сайлау округі бойынша аудандық мәслихат депутаты, «Фармация-19» ЖШС ғимараты.

3. Қази  Мұқанұлы Досмұхамедов – №3 сайлау округі бойынша аудандық мәслихат депутаты, Некрасовка а., «Лари» ЖШС конторасы.

4. Руслан Сағындықұлы Батпанаев - №4 сайлау округі бойынша аудандық мәслихат депутаты, Антоновка а., «Олимп» ЖШС конторасы.

5. Оксана Станиславовна Фрайденберг – №5 сайлау округі бойынша аудандық мәслихат депутаты, Покров а., Покров орта мектебі.

6. Ганнибал Галимжанович Халитов – №6 сайлау округі бойынша аудандық мәслихат депутаты, Фрунзе а., «Фрунзенское» ЖШС конторасы.

7. Айгүл Ерғуатқызы Биктимисова – №7 сайлау округі бойынша аудандық мәслихат депутаты, Әйет а.,  «Просторы» ЖШС конторасы.

8. Виталий Викторович Наконечный – №8 сайлау округі бойынша аудандық мәслихат депутаты, Свредловка а., «Колос фирма» ЖШС конторасы.

9. Алпамыс Илтайұлы Мұрзабаев  – №9 сайлау округі бойынша  аудандық мәслихат депутаты, Аршалы а., «Алакульское» ЖШС конторасы.

10. Сергей Николаевич Шерер – №10 сайлау округі бойынша аудандық мәслихат депутаты, Приречен а., «Приреченское» ЖШС конторасы.

11. Павел Павлович Осипенко – №11 сайлау округі бойынша аудандық мәслихат депутаты, Перелески а., «Перелески НҚП» ЖШС конторасы.

12. Владимир Викторович Захарчук – №12 сайлау округі бойынша аудандық мәслихат депутаты, Жалтыркөл а., «Баталинское» ЖШС конторасы.

Қабылдауға алдын ала жазылу «Нұр Отан» партиясы Денисовка филиалының қоғамдық қабылдау бөлмесінде 2-12-54 телефоны және аудандық мәслихаттың ұйымдастырушылық жұмыстар бөлімінде 2-14-36 телефоны арқылы жүргізіледі.


2016 жылдың IV тоқсанындағы Денисов аудандық

мәслихат депутаттарының азаматтарды қабылдау

 кестесі.

Қабылдау 2016 жылғы 23 қарашада сағат 11-ден 13-ке дейін келесі елді мекендерде жүргізіледі:

1. Назгүл Сейдолақызы Әбдібекова – №1 сайлау округі бойынша аудандық мәслихат депутаты, «Нұр Отан» партиясы филиалының офисі.

2. Күләш Сейтқалиқызы Амантаева –№2 сайлау округі бойынша аудандық мәслихат депутаты, «Фармация-19» ЖШС ғимараты.

3. Қази  Мұқанұлы Досмұхамедов – №3 сайлау округі бойынша аудандық мәслихат депутаты, Глебовка а., «Тобольское-1» ЖШС кеңсесі.

4. Руслан Сағындықұлы Батпанаев –№4 сайлау округі бойынша аудандық мәслихат депутаты, Алчановка а., «Ольшанское» ЖШС кеңсесінің ғимараты.

5. Оксана Станиславовна Фрайденберг – №5 сайлау округі бойынша аудандық мәслихат депутаты, Покров а., Покров орта мектебінің ғимараты.

6. Ганнибал Галимжанұлы Халитов – №6 сайлау округі бойынша аудандық мәслихат депутаты, Фрунзе а., «Фрунзенское» ЖШС кеңсесі.

7. Айгүл Ерғуатқызы Биктимисова – №7 сайлау округі бойынша аудандық мәслихат депутаты, Әйет а.,  «Просторы» ЖШС кеңсесі.

8. Виталий  Викторович Наконечный – №8 сайлау округі бойынша аудандық мәслихат депутаты, Свердлов а., «Колос фирма» ЖШС кеңсесі.

9. Алпамыс Илтайұлы Мұрзабаев  – №9 сайлау округі бойынша  аудандық мәслихат депутаты, Комаровка а., «Комарово» ЖШС кеңсесі.

10. Сергей Николаевич Шерер – №10 сайлау округі бойынша аудандық мәслихат депутаты, Приреченка а., «Приреченское» ЖШС кеңсесі.

11. Павел Павлович Осипенко – №11 сайлау округі бойынша аудандық мәслихат депутаты, Перелески а., «Сарыағаш» ЖШС кеңсесі.

12. Владимир Викторович Захарчук – №12 сайлау округі бойынша аудандық мәслихат депутаты, Қырым а., «Крымское» ЖШС кеңсесі.

Қабылдауға алдын ала жазылу «Нұр Отан» партиясы Денисовка филиалының қоғамдық қабылдау бөлмесінде 2-12-54 телефоны және аудандық мәслихаттың ұйымдастырушылық жұмыс бөлімінде 2-14-36 телефоны арқылы жүргізіледі.


Денисов аудандық мәслихат хатшысымен 2016 жылдың

III тоқсанға азаматтарды қабылдау

КЕСТЕСІ

          

          Сәрсенбі \ Среда

 

                       Сағат \ часы 

                  1000 ден – 1300 дейн

                  1500 ден – 1700 дейн

         

           Жұма \ Пятница

                       Сағат \ часы 

                  1100 ден – 1300 дейн

                  1500 ден – 1700 дейн

Құрметті азаматтар!

Қабылдау мемлекеттік және орыс тілдерінде жүргізіледі.


2016 жылдың IІІ тоқсанындағы Денисов аудандық

мәслихат депутаттарының және «Нұр Отан»

 партиясы мүшелерінің азаматтарды қабылдау кестесі.

Қабылдау 2016 жылдың 17 тамызында сағат 11-ден 13-ке дейін келесі елді мекендерде жүргізіледі:

1. Назгүл Сейдолақызы Әбдібекова – №1 Денисовка сайлау округі бойынша аудандық мәслихат депутаты, «Нұр Отан» партиясы филиалының офисі.

2. Күләш Сейтқалиқызы Амантаева –№2 Элеватор сайлау округі бойынша аудандық мәслихат депутаты, «Фармация-19» ЖШС ғимараты.

3. Қазы Мұқан ұлы Досмұхамедов – №3 Некрасовка сайлау округі бойынша аудандық мәслихат депутаты, Глебовка а., «Тобольское-1» ЖШС ғимараты.

4. Оксана Станиславовна Фрайденберг – №5 Покров сайлау округі бойынша аудандық мәслихат депутаты, Покров а., Покров орта мектебінің ғимараты.

5. Ганнибал Галимжанович Халитов – №6 Фрунзе сайлау округі бойынша аудандық мәслихат депутаты, Фрунзе а., «Фрунзенское» ЖШС кеңсесі.

6. Айгүл Ерғуатқызы Биктимисова – №7 Әйет сайлау округі бойынша аудандық мәслихат депутаты,Әйета а., Ақсу а. мектеп ғимараты.

7. Виталий Викторович Наконечный – №8 Свердлов сайлау округі бойынша аудандық мәслихат депутаты, Архангельское а., мектеп ғимараты.

8. Алпамыс Илтайұлы Мұрзабаев  – №9 Аршалы сайлау округі бойынша  аудандық мәслихат депутаты, Аршалы а., «Алакульское» ЖШС кеңсесі.

9. Сергей Николаевич Шерер – №10 Приречен сайлау округі бойынша аудандық мәслихат депутаты, Окраинка а., мектеп ғимараты.

10. Павел Павлович Осипенко – №11 Перелески сайлау округі бойынша аудандық мәслихат депутаты, Перелески а., «Сарыағаш» ЖШС кеңсесі.

11. Владимир Викторович Захарчук – №12 Архангельск сайлау округі бойынша аудандық мәслихат депутаты, Жалтыркөл а., «Баталинское» ЖШС кеңсесі.

Қабылдауға алдын ала жазылу «Нұр Отан» партиясы Денисовка филиалының қоғамдық қабылдау бөлмесінде 2-12-54 телефоны арқылы жүргізіледі.

хат жіберу